S00171, Santiago Vilarte von Hippogriff

Bank Walutowy SSA

S00184, Alfred Fabian von Tehen-Dżek

Archethyck

S00143, Adrian Maksymilian Józef Alatriste

Árnovike

S00305, Eugeniusz Maat von Hippogriff

Auterrski Tor Wyścigów Konnych

S00140, Królestwo Baridasu

Baridajska Liga Szachowa

S00100, Kristian Arped

Baridasar Partiax

G00002, Filip I Gryf

Dwór Książęcy

G00007, Rada Ministrów

Fundusz Pracy

S00225, Królestwo Hasselandu

Gazeta Hasselandzka

D00003, Teutonia

Gazeta Teutońska

D00004, Czarnolas

Goniec Czarnoleski

S00291, Filip I Gryf

Gryfia Skała (Griffiar Mõte)

D00018, Sclavinia

Głos Sclavinii

D00024, Krzysztof Hans van der Ice

Hans Media

D00002, Królestwo Baridasu

Herold

S00301, Filip I Gryf

Hippogriffie Pióro

S00134, Krzysztof Czuguł-Chan

Kościół Diuczej Wiary

G00128, Filip I Gryf

Książęca Komisja Wyborcza

G00003, Gotfryd Slavik de Ruth

Książęce Siły Zbrojne

G00010, Rada Ministrów

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych

S00112, Michaś Elżbieta II

Monitor Sejmowy i Trybunalski

S00238, Ludwik Tomović

Muzeum Fundacji Tomoviciów

S00310, Felix Polon von Sarm

Nacjonalistyczna partia Sarmacji

S00242, Ludwik Tomović

Njitickie Novice

S00241, Ludwik Tomović

Nogometna Zveza Slavonije

S00121, Wojciech Hergemon

Ostatni Bastion Teutonizmu

S00306, Janusz Zabieraj

Periodyk Zwykłego Człowieka

S00065, Teutonia

Rada Królestwa Teutonii

G00001, Adam Jerzy Piastowski

Rada Ministrów

S00260, Filip I Gryf

Ród von Hippogriff

S00283, Joahim von Ribertrop von Sarm

Ród von Sarm

S00177, Alfred Fabian von Tehen-Dżek

Sarmacka Encyklopedia Powszechna

S00311, Grzegorz von Hippogriff-Czartoryski

Sarmacka Federacja Narciarska

S00083, Zbyszko Gustolúpulo

Sarmacka Federacja Sportów Piłkarskich

S00295, Santiago Vilarte von Hippogriff

Sarmacka Szkoła Służby Państwowej

S00271, Santiago Vilarte von Hippogriff

Sarmacki Związek Szachowy

G00009, Joanna Izabela

Sejm

S00005, Henryk Leszczyński

Śnięty Leszcz

S00205, Albert Jan Maat von Hippogriff

Socjalistyczna Partia Sarmacji

S00006, Guedes de Lima

Społeczny Komitet Odbudowy Sclavinii

S00186, Krzysztof Hans van der Ice

Stronnictwo Demokratyczne "Hans+"

S00257, Adam Jerzy Piastowski

TDTW% im. Cesarza Jakoba

S00229, Joanna Izabela

Teutońska Akademia Medyczna

S00230, Gotfryd Slavik de Ruth

Teutoński Instytut Historyczny

S00034, Teutonia

Teutoński Teatr Narodowy

G00125, Andrzej Fryderyk

Trybunał Koronny

D00021, Guedes de Lima

Unicorn Media Corporation

D00013, Henryk Leszczyński

Uniwersytet Starosarmacki

G00123, Rada Ministrów

Urząd Skarbowy

S00263, Alfred Fabian von Tehen-Dżek

Wedla

S00232, Gotfryd Slavik de Ruth

Wieści z poligonu

S00280, Santiago Vilarte von Hippogriff

Wydawnictwo Intersarmatia

S00297, Adrian Maksymilian Józef Alatriste

Wyższa Szkoła Humanistyczna w Almerze

D00005, Gotfryd Slavik de Ruth

Żołnierz Sarmacki